Tutum Granit 10

Granit taşlar, döşendiği ortamlarda şık bir görünüm oluştururlar. Bu sayede genel olarak birçok ortam içerisinde kullanıma açıktır ve kullanım rahatlığı vardır. Günümüzde de bu taş modellerinin birçok alan içerisinde kullanımlarını görüyoruz. Eğer ki sizlerde böylesine değerli taşı tezgahlarınızdan tutun da ofis ortamlarında, şirketinizin duvarlarında veyahut evlerinizde kullanmak istiyorsanız yapabilecekleriniz bellidir.
 
Öncelikle istediğiniz alan içerisinde nasıl bir hizmet alacağınızı düşündükten sonra bizlere direkt olarak tek bir telefon ile ulaşabilirsiniz. Bizlere ulaştıktan sonra durumunuzu anlatmanız ile beraber alanında en doğru ve kaliteli ustamızla beraber bu hizmet için çalışabileceksiniz. Granit taş modelleri konusunda profesyonel işçilik sağlayabilecek ustamızla beraber kaliteli hizmeti alabileceğiniz gibi, taleplerinize cevap verebilecek olan doğru güçte ki ustamız sayesinde en iyi şekilde evinizde granit taş modelini kullanabileceksiniz.
 
Kaliteli taş modelleri arasında sayılan granit taş modellerini evinizde kullanmak için sizlerde kolay bir şekilde firmamıza ulaşabilir ve bizlerden bu alanla ilgili olarak bilgi alabilirsiniz. Alacağınız bilgi doğrultusunda en iyi şekilde faydalanabilir, en iyi şekilde ustalık hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.
 
Granit, sert yapılı ve kristal yapılı minerallerden meydana gelen magmatik bir derinlik kütlesidir. İçerisinde ki taneler gözle görülür bir büyüklüğe sahiptir. Granit içerisinde yer alan esas mineraller arasında feldspatn ortoklas cinsi ve bu minerale göre daha az miktarda olan plajioklas ve kuvarst yer almaktadır. Mika, Zirkon mayetit gibi mineraller de daha az yoğunlukta içerisinde yer almaktadırlar. Genel olarak granit renkleri açık olmak ile beraber içerisinde yer feldspat ve diğer minerallerin oranlarına ve renklerine göre değişim göstermektedir. Doğa içerisinde yer küre üzerinde oldukça fazla bulunurlar. Çok fazla bulunduğu için sıkıntısı çekilmemektedir. Granit oldukça dayanıklı olan bir yapı malzemesi olduğu için birçok alanda tercih edilmektedir.

İletişim

Tutum Mermer & Granit İletişim Kanalları

İletişim Formu

Lütfen sizden istenilen alanlara istenilen bilgileri doldurun.

Adres

Keser Cad. Elmalı Köyü No:14C Beykoz - İstanbul

Telefon

Sabit No: +90 216 440 07 62

GSM No: +90 542 293 14 61

E-Posta

info@tutummermer.com